• Endüstriyel Yapıştırıcı ve Oto Cam Montaj Malzemeleri
  • 0322 459 47 33

    info@adakay.com.tr

  • SARIÇAM / ADANA

    Yeni mah. No: 17 E Blok İşyeri No : 50 Yetsan Ticaret Merkezi

  • Pzt - Cuma 08:30 - 19:00

    Cumartesi 08:30 - 13:00

Tunceli Endüstriyel Yapıştırıcı

Yapıştırıcı ve Oto Cam Montaj Malzemeleri

Tunceli Endüstriyel Yapıştırıcı

Tunceli Endüstriyel Yapıştırıcı Endüstriyel Yapıştırıcı A100 endüstriyel uygulamalarda kullanılan çok yönlü çok amaçlı bir kontak yapıştırıcısıdır. Endüstriyel yapıştırıcılar, bileşenleri birleştirmek için kullanılan organik ve inorganik kimyasal bileşiklerdir. Ürünler arasında akrilik, epoksi, sıcak eriyik, poliüretan, silikon, termoset ve UV iyileştirici yapıştırıcılar ile endüstriyel sızdırmazlık ürünleri bulunur. Çoğu endüstriyel yapıştırıcı, sabitleme uygulamalarında kullanılır. Endüstriyel dolgu macunları, dikişler veya yüzeyler arasındaki boşlukları doldurmak için kullanılır; ve sıvıları içermek, sızıntıları önlemek ve istenmeyen malzemelerin sızmasını önlemek için kullanılanları mevcuttur. Endüstiriyel Yapıştırıcı A100 pürüzlü ve pürüzsüz yüzeylerde kuvvetli bir tutma, yapıştırma özelliğine sahiptir. Endüstriyel verimliliğin gözle görülür artışı, imalat sanayine doğru orantılı olarak gerçekleşmektedir. Endüstiriyel Yapıştırıcı A100, Endüstriye olan talep, son kullanıcı firmaların endüstriyel yapıştırıcı ürünleri değerinin takdirine bağlı olarak sürekli olarak artmaktadır. Tunceli Endüstriyel Yapıştırıcı

Tunceli Endüstriyel Yapıştırıcı

Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli yapıştırıcılara ihtiyaç duyduğunuzda, Adakay A100 Endüstiriyel yapıştırıcıları denemeden karar vermeyiniz. Uygulamalarınız için doğru endüstriyel yapıştırıcılara sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Endüstriyel Yapıştırıcılar Elektronik ve genel ürün montaj sanayileri, plastik, metal, seramik, ahşap ve kauçukların çoğunu yapıştırmak için epoksi yapıştırıcılardan faydalanmaktadır. Endüstiriyel Yapıştırıcı çözümleri geliştiriyoruz ve bağlayıcı teknolojiye yenilikçi katkıda bulunuyoruz. Endüstriyel yapıştırıcı yelpazemiz hakkında sorularınız varsa lütfen şimdi bizimle iletişime geçin. Diğer ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ek bilgi almak isterseniz elbette sizin için buradayız!

Adakay Mühendislik olarak, mukavemet, esneklik, çevresel koşullar, viskozite, sürdürülebilirlik ve daha fazlası için gereksinimlerinizi karşılayan mükemmel yapıştırıcıyı Türkiye'de endüstirimize kazandırıyoruz. Endüstriyel yapıştıcı satan firmalar arıyorsanız doğru adresiniz Adakay Mühendislik olsun! Fabrika endüstirisinde sıklıkla kullanılmaktadır.

A100 Çift Komponentli Yapıştırıcı 50ml Endüstiriyel yapıştırıcılar arasında birçok malzemede mukavemeti yüksek bir yapıştırma sağlar. Oto Cam sanayinde montaj, fabrikalarda üretimde sıklıkla kullanılmaktadır. İki Bileşenli Yapıştırıcı Tabancası ile kullanılmaktadır. İki bileşenli, üst düzey performansa sahip kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Bileşenler aynı oranda karıştırılmalıdır.

A100 Yüksek Performanslı Yapısal Yapıştırıcı, 2 parçalı hızlı kürleme camı. akrilik, plastikler, kompozitler, alüminyum paslanmaz çelik ve tüm metal yapıştırma özelliğine sahiptir. 

 

Uygulama alanları:

Birçok malzeme de üstün yapışma gösterir. Bu malzemelerden bazıları; Çelik, Alüminyum, Bakır, Krom, Pirinç, Nikel, Çinko, Polyester, PVC, ABS, Epoksi, Cam, Ahşap, Beton, Taş, Mıknatıs.

Uygulama:

Uygulamadan önce yüzeyler çapak, yağ, sıvı vb. maddelerden temizlenmiş ve kuru olmalıdır. Bileşenler 1 'e 1 oranında karıştırılarak yüzeylere uygulanır. Uygulamada kartuş tabancası ile birlikte mikserli uç ya da otomatik dispanser kullanılması tavsiye edilir.

Donma:

Ortam sıcaklığının 20°C'nin altında olduğu şartlarda donma süresi uzar. Donma süresini kısaltmak için sıcaklık arttırılabilir (sıcaklık 45°C - 55°C civarında olmalıdır). İlk tutma süresi 3 - 5 dakikadır. Bir saat içinde tam tutma performansının %75'ini gösterir. Tam tutması ve testler için kullanılabilecek süresi 24 saattir.

Nitelikleri:

Düşük asit değeri ve düşük koku,

Üstün sıcaklık dayanımı -40°C/+ 150°C,

Oda sıcaklığında donma ve geniş çalışma zamanı,

Çok amaçlı ve kolay uygulanabilir,

Yüksek darbe dayanımı ve üstün tutunma,

0.5 mm'ye kadar boşluk doldurabilme,

Solunmasu halinde sağlığa zarar verir ve cildi tahriş eder,

Kanserojen etkisi sınırlıdır.

Gözlere teması zararlıdır.

Genel Bilgiler A B Görünüm Yeşil transparan akışkan sıvı Kırmızı transparan akışkan sıvı Vizkozite(cps/25℃) 2500-4500 2500-4500 Özgül ağırlık( g/m3,20℃) 1.01±0.02 1.01±0.02 Bileşim % 100 akrilik

 

Tunceli Endüstriyel Yapıştırıcı

Endüstriyel Yapıştırıcı ve Oto Cam Montaj Ürünlerimiz İçin Bizi Arayınız!

© 2018 Adakay Mühendislik. Tüm Hakları Saklıdır.