• Endüstriyel Yapıştırıcı ve Oto Cam Montaj Malzemeleri
  • 0322 459 47 33

    info@adakay.com.tr

  • SARIÇAM / ADANA

    Yeni mah. No: 17 E Blok İşyeri No : 50 Yetsan Ticaret Merkezi

  • Pzt - Cuma 08:30 - 19:00

    Cumartesi 08:30 - 13:00

Endüstriyel Yapıştırıcılar

Yapıştırıcı ve Oto Cam Montaj Malzemeleri

Endüstriyel Yapıştırıcılar

Endüstriyel Yapıştırıcılar

Endüstriyel yapıştırıcılar, bileşenleri birleştirmek için kullanılan organik ve inorganik kimyasal bileşiklerdir. Ürünler arasında akrilik, epoksi, sıcak eriyik, poliüretan, silikon, termoset ve UV iyileştirici yapıştırıcılar ile endüstriyel sızdırmazlık ürünleri bulunur. Çoğu endüstriyel yapıştırıcı, sabitleme uygulamalarında kullanılır. Endüstriyel dolgu macunları, dikişler veya yüzeyler arasındaki boşlukları doldurmak için kullanılır; ve sıvıları içermek, sızıntıları önlemek ve istenmeyen malzemelerin sızmasını önlemek için kullanılanları mevcuttur.

Endüstriyel Yapıştırıcılar Elektronik ve genel ürün montaj sanayileri, plastik, metal, seramik, ahşap ve kauçukların çoğunu yapıştırmak için epoksi yapıştırıcılardan faydalanmaktadır. Sürekli olarak yeni yapıştırıcı çözümleri geliştiriyoruz ve bağlayıcı teknolojiye yenilikçi katkıda bulunuyoruz. Endüstriyel yapıştırıcı yelpazemiz hakkında sorularınız varsa lütfen şimdi bizimle iletişime geçin. Diğer ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ek bilgi almak isterseniz elbette sizin için buradayız!

Adakay Mühendislik olarak, mukavemet, esneklik, çevresel koşullar, viskozite, sürdürülebilirlik ve daha fazlası için gereksinimlerinizi karşılayan mükemmel yapıştırıcıyı Türkiye'de endüstirimize kazandırıyoruz.

Endüstriyel Yapıştırıcı ve Oto Cam Montaj Ürünlerimiz İçin Bizi Arayınız!

© 2018 Adakay Mühendislik. Tüm Hakları Saklıdır.